دسته بندی مقالات

مقالات مرتبط

شستشوی فرش در خانه با دستگاه قالیشویی چگونه است؟

شستشوی فرش در خانه با دستگاه قالیشویی چگونه است؟

وقتی فرش ها دچار و کثیفی و آلودگی می شوند اولین راه حلی که ممکن است به ذهن شما برسد شستشوی فرش در منزل است، با توجه به زندگی آپارتمانی، شستن فرش ها بسیار سخت و دشوار است و به همین دلیل به شستشوی فرش در خانه با دستگاه می پردازیم، با توجه تجهیزات پیشرفته قالیشویی شما می توانید فرش های خود را در منزل شستشو دهید، به همین دلیل تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.

کلیک کنید: چرا برای اتاق کودک حتما باید از فرش استفاده کنیم؟

شستشوی فرش در خانه با دستگاه

با توجه به سختی ها و مشکلاتی که در در هنگام شستشوی فرش در خانه با روش های سنتی وجود دارد، امروزه بسیاری از قالیشویی خدماتی مبنی بر شستشوی فرش در خانه را ارائه می دهند که می توانید بدون دغدغه، شستشو را انجام دهید.

با استفاده از دستگاه هایی که شستشو را انجام می دهند می توانید نوع ماده شوینده را انتخاب کنید، همینطور با دستگاه مکش، خیلی سریع رطوبت و آب، جذب می شود. با کمک این دستگاه ها می توانید لکه های عمیق را از بین ببرید و نیازی به جابجایی فرش نداشته باشید.

نحوه شستشوی فرش در خانه با دستگاه

اگر قصد دارید شستشوی فرش در خانه را تجربه کنید باید از تیم متخصص استفاده کرده تا بهترین نتیجه حاصل شود، روش کار دستگاه های شستشوی فرش، سه قسمت می باشد، در بخش اول آب به وسیله دستگاه روی فرش پاشیده می شود و در قدم بعدی ماده شوینده روی قسمت های کثیف ریخته شده و با کمک برس مخصوص اقدام به پاکسازی و شستشو می شود.

بعد از شستشوی کامل، با استفاده از سیستم مکش تمام آب و رطوبت جمع آوری شده تا فرش مثل روز اول به شما تحویل داده شود.

مزایای شستشوی فرش در خانه با دستگاه

 1. صرفه‌جویی در زمان: با شستشوی فرش در خانه با دستگاه، نیازی به حمل فرش به مراکز قالیشویی نیست. این کار توسط تیم متخصص در محل انجام می‌شود، بنابراین شما زمان زیادی صرف حمل و نقل نمی‌کنید.
 2. صرفه‌جویی در هزینه:در هزینه رفت و آمد به مراکز قالیشویی و خدمات تحویل فرش به شما صرفه‌جویی می‌شود.
 3. شستشوی فرش در حضور مشتری: اگر برایتان مهم است که فرش‌هایتان در حضور شما شسته شود و از نزدیک به عملیات شستشو شاهد باشید، این روش، انتخاب مناسبی است.
 4. افزایش سرعت خشک شدن فرش: با شستشو در خانه، معمولاً فرش‌ها سریع‌تر خشک می‌شوند چون با دستگاه های مخصوص، خیلی سریع خشک می شود.
 5.  جلوگیری از رشد باکتری در فرش: با شستشوی منظم فرش در خانه، می‌توانید از رشد باکتری و میکروب‌ها در فرش‌ها جلوگیری کنید و محیط سالم‌تری ایجاد کنید.
 6. عدم تاخوردگی و چین و چروک فرش: انتخاب مواد شوینده مناسب می‌تواند از تا خوردگی و تغییر شکل فرش بعد از شستشو جلوگیری کند.

چه نوع فرشی در منزل و با دستگاه قابل شستشو هستند؟

اکثر فرش ها توسط دستگاه های مخصوص در منزل قابل شستشو هستند که می توان به ماشینی، دستباف عتیقه، جاجیم، گلیم و دیگر فرش ها اشاره کرد، شما می توانید از نزدیک بر نحوه شستشوی فرش در خانه با دستگاه نظارت داشته باشید.

قیمت شستشوی فرش در خانه با دستگاه

شستشوی فرش در خانه با مواد شوینده با کیفیت و توسط کارکنان حرفه‌ای یک روش موثر و به صرفه برای تمیز کردن فرش‌هاست. این روش دارای مزایا و ویژگی‌هایی مانند:

 • قیمت مناسب: شستشوی فرش در منزل معمولاً هزینه‌های کمتری نسبت به انتقال فرش به کارگاه‌ها یا قالیشویی‌های مرکزی دارد. این به صرفه‌ترین گزینه برای افراد است که می‌خواهند فرش‌های خود را تمیز کنند.
 •  قیمت مشخص: اتحادیه‌ها و انجمن‌های مرتبط با صنعت قالیشویی معمولاً تعرفه‌های مشخصی برای شستشوی فرش در منزل اعلام می‌کنند. این قیمت‌ها معمولاً بر اساس نوع و اندازه فرش تعیین می‌شوند.
 • تنوع در قیمت: قیمت‌ها بسته به نوع فرش می‌توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال، شستشوی یک فرش دستباف ممکن است گران‌تر از فرش ماشینی یا فرش‌های قدیمی و آنتیک باشد.
 • راحتی و اطمینان: انجام این خدمات توسط کارکنان حرفه‌ای با مواد شوینده با کیفیت به معنای تضمین تمیزی و حفظ کیفیت فرش‌هاست.

جمع بندی

شستشوی فرش در خانه با دستگاه می تواند یک انتخاب موثر برای خانم ها باشد و از مزایای زیر بهره مند می شوند:

 1. شستشوی در حضور مشتری: مشتریان می‌توانند به‌طور مستقیم شاهد شستشوی فرش خود در حضور خانم‌های خانه‌داری باشند و اطمینان حاصل کنند.
 2. سرعت خشک شدن سریعتر: با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، فرش‌ها سریع‌تر خشک می‌شوند که این امر مزایایی از نظر زمانی را فراهم می‌کند.
 3. هزینه کمتر: هزینه شستشوی فرش با استفاده از این روش معمولاً کمتر از شستشو در قالیشویی است.

شما می توانید برای استفاده از خدمات شستشوی فرش در منزل با دستگاه از طریق راه های ارتباطی با قالیشویی تجریش در ارتباط باشید.

سوالات متداول

برای استفاده از خدمات قالیشویی در منزل، بهترین قالیشویی کدام است؟ اگر تضمین کیفیت شستشو و اعلاشویی فرش ها بر اساس استاندارد های موجود برای شما اهمیت دارد قالیشویی تجریش بهترین انتخاب است.

مزایای شستشوی فرش در منزل با دستگاه چیست؟ شما می توانید به صورت مستقیم بر روند شستشو نظارت داشته باشید و رفع تحویل و خشک شدن فرش سریع تر خواهد بود.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *